• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

Vrienden van Watergraafsmeer

VvWGM verzamelt alles wat met dit voor ons speciale stadsdeel verband houdt d.m.v. diverse rubrieken.

  • Verhalen
    • 01 – Amsteldorp / Wetbuurt
    • 02 – Betondorp
    • 03 – Don Boscobuurt
    • 04 – Jeruzalem
    • 05 – Julianapark
    • 06 – Middenmeer
    • 07 – Omval en Groene Staart
    • 08 – Park de Meer
    • 09 – Sciencepark
    • 10 – Van der Kunbuurt
  • Winkels 1900–heden
  • Voetbalverenigingen
  • WGM-blikvangers…
    • Rondje langs de velden
    • Wist je dat…?
    • AJAX en de Watergraafsmeer
    • Krantenartikel
    • Quiz WGM – Test uw kennis
    • Ons Watergraafsmeer
    • Rondleidingen WGM
    • Gespot voor VvWGM.nl
    • 2e hands WGM-boeken
    • Religie in de Watergraafsmeer
      • 01 – Religie WGM algemeen
      • 02 – Hofkerk
      • 03 – Christus Koningkerk
      • 04 – Heilige Familie
      • 05 – De Bron
      • 06 – Emmakerk
      • 07 – Rehobothkerk
      • 08 – Koningskerk
      • 09 – Apostolisch Genootschap
      • 10 – Heiligen der laatste dagen
      • 11 – Jehova’s Getuigen
      • 12 – Al Maarif
      • 13 – Blessed Trinity
      • 14 – Methodist Church
      • 15 – Leger des Heils
      • 16 – Betondorp Bloeit
      • 17 – Hindoeïstische tempel
    • Scholen in Watergraafsmeer
      • 01 – Lagere Tuinbouwschool Linnaeus
      • 02 – Frankendael MAVO
      • 03 – Leonardusschool
      • 04 – Willem van Outshoornschool
      • 05 – Van der Waalsschool
      • 06 – Koningin Wilhelminaschool
      • 07 – Prinses Julianaschool
      • 08 – Abraham van Riebeeckschool
      • 09 – 5e Montessorischool
      • 10 – Duinviooltje
      • 11 – De Zilvermeeuw
      • 12 – Hogewegschool
      • 13 – Lidwinaschool
      • 14 – Maria Gorettischool
      • 15 – Watergraafsmeerse Schoolvereniging
      • 16 – Clara Feyschool
      • 17 – Kleuterschool (bewaarschool) Tryfosa
      • 18 – Watergraafsmeerschool
  • Contact

046 – Marcel Valk nieuwe trainer van WVHEDW

30 mei 2019 door Ron de Wit Reageer


Enkele dagen na het veiligstellen van een langer verblijf in de zaterdag eerste klasse heeft WVHEDW een nieuwe hoofdtrainer gepresenteerd. Marcel Valk staat volgend seizoen voor de groep in Amsterdam-Oost. De 52-jarige oud-prof is momenteel wedstrijdanalist voor VVSB.

Valk is een oude bekende van technisch manager en huidig interim-trainer Sjaak Tersteeg, met wie hij jaren geleden de TC1-cursus heeft gevolgd. Via-via werd zijn naam genoemd en raakten de twee weer in contact met elkaar. Na een rondleiding bij de club en meerdere (telefonische) gesprekken was Valk snel enthousiast. “WVHEDW is niet de enige club waarmee ik heb gesproken, maar wel de enige waarbij ik dit gevoel had. Daar wilde ik geen nee tegen zeggen. Een grote vereniging in een mooie buurt en met een gezonde ambitie, dat sprak mij enorm aan.”

De voormalig aanvaller was profvoetballer bij ADO Den Haag, RKC Waalwijk, Go Ahead Eagles, FC Volendam en Willem II. Met de Tilburgers speelde hij in het seizoen 1999/00 zelfs in de Champions League. Tussen 2008 en 2010 was Valk als assistent-trainer (van Andries Jonker en Alfons Groenendijk) werkzaam bij de eredivisionist, nadat hij daarvoor zijn trainersloopbaan begon in zijn woonplaats Koudekerk aan de Rijn. Ook had de oefenmeester ADO Den Haag (vrouwen), Zevenhoven en Bernardus onder zijn hoede.

Dit seizoen verdween Valk wegens privéredenen bewust even naar de achtergrond. Wel stelde hij zich beschikbaar voor VVSB om de tegenstanders in de Tweede Divisie te analyseren. “Soms moet je andere dingen even voorrang geven en de batterij opladen. Nu ben ik er helemaal klaar voor.” Met een volle batterij en een open blik als nieuwkomer in de regio kan Valk komende zomer van start gaan. “Natuurlijk krijg ik genoeg informatie over tegenstanders, maar de spelers weten ook een hoop. Daar gaan we mee in gesprek en samen een plan maken. Dat moet de kracht van WV worden: dat het iets van iedereen is. Ik ben de hoofdtrainer en uiteindelijk de eindverantwoordelijke, maar niet degene die succes boekt. Dat doen we met het hele team.”

Categorie: WV-HEDW

Lees Interacties

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Primaire Sidebar

Deze site wordt verbouwd

Op dit moment zijn we druk met het verbouwen van deze site. Hierdoor kan het zijn, dat tijdelijk niet alles zichtbaar is, maar we doen ons best om de informatie zo snel mogelijk weer te kunnen tonen.

  • Facebook
  • Twitter

Wat vind je hier?

Vrienden van Watergraafsmeer verzamelt alles wat met dit voor ons speciale stadsdeel verband houdt d.m.v. diverse rubrieken. Heb je ook iets dat geschikt is voor deze website laat het ons weten.
Ons e-mailadres is:
vriendenvanwatergraafsmeer@gmail.com
Ron de Wit, Jo Haen en René van Eunen

De Watergraafsmeer is een polder, ontstaan na droogmaking in 1629, en was tot 1921 een zelfstandige gemeente met zo’n tienduizend inwoners. Na annexatie bij de gemeente Amsterdam moesten veel straatnamen gewijzigd worden omdat die al in Amsterdam bestonden.

Meest recente berichten

  • Scheepsmotoren B.A. Heesen Omval 32
  • Herman Sibbel, een Watergraafsmeerse aannemer
  • Verslag van een Food Walk
  • 017 – Toevoeging SNL
  • 016 – a.s.v. Wilskracht SNL 60 jaar

Sponsors van Vrienden van WGM

Stichting VvWGM – K.v.K. nr.: 68593341

Footer

  • Privacyverklaring Stichting Vrienden van Watergraafsmeer
  • Financieel jaaroverzicht St. VvWGM
  • Doelstellingen en beleidsplan Stichting Vrienden van Watergraafsmeer

Copyright © 2021 · Vrienden van Watergraafsmeer · Disclaimer · Beheerders